POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

nowe domy Rzeszów Słocina, kredyt hipoteczny

Numer identyfikacyjny: 1114


Powierzchnia działki(w m2): 800,
Powierzchnia domu(w m2): 123,
Technologia: murowana,
Charakter: jednorodzinny,
Rok budowy: 2011,
Typ dachu: skośny,
Pokrycie dachu: blachodachówka,
Typ: mieszkalny,
Liczba pięter budynku: parter,
Liczba łazienek: 2,
Materiał: pustak,
Poddasze: użytkowe,
Okna: plastikowe,

Opis:

Przedstawiamy Państwu nową, niespotykaną ofertę, osiedle 12 domów zlokalizowanych w miejscowości Słocina, inwestycja jest podzielona na kilka etapów i charakteryzuje się zróżnicowaną zabudową, będą to subtelne, nieduże domy jak i budynki o większej powierzchni i reprezentacyjnym wyglądzie.

W pierwszym etapie powstanie 6 domów.
Pierwszy z domów od drogi asfaltowej budowany według projektu /Dom w Werbenach/, posadowiony na działce 8 ar, parter plus poddasze użytkowe z garażem w bryle budynku, powierzchnia 122.80 m2 plus garaż 18.40 m.  


Według projektu Dom w Werbenach zostanie wybudowany również piąty dom.

Rozkład pomieszczeń:
- parter: wiatrołap 2.70m, hol 6.30m, kuchnia 9.20m, salon plus jadalnia 26.00m, łazienka 2.60m, kotłownia 4.00m, pomieszczenie gospodarcze 2.80, pokój 8.50m, garaż 18.40m.
- poddasze: hol 5.60m, schody 4.40m, pokój 14.20m, pokój 10.80m, pokój 9.50m, garderoba 0.90m, łazienka 4.90m, pokój 10.40m.


Dom do zakupu w trzech wariantach:
- stan surowy otwarty,


- stan surowy zamknięty: budowany z pustaka ceramicznego, kryty blacho - dachówką, kominy klinkierowe, orynnowanie pionowe i poziome, ocieplenie styropian 14 cm, tynk akrylowy, okna pięciokomorowe PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garażowa na pilota, media doprowadzone do ścian budynku, izolacja pionowa i pozioma, stropy i schody wewnętrzne lane, betonowe.


- stan deweloperski /podwyższony/: media wszystkie rozprowadzone, wylewki, ścianki działowe, tynki końcowe, grzejniki Kermi, piec jedno - funkcyjny Dietrich z zasobnikiem wody, tarasy, podjazd z kostki brukowej, brama garazowa segmentowa sterowana automatycznie, instalacja alarmowa, ogrzewanie podłogowe w kuchni oraz łazienkach, ocieplone poddasze.

Rewelacyjna lokalizacja, bezproblemowy dojazd drogą asfaltową, zaledwie kilka minut jazdy samochodem do centrum Rzeszowa, cicha i spokojna okolica.


Cena:

stan deweloperski 1.280.000 zł.

Istnieje możliwość wyboru stanu w jakim Państwo zdecydujecie się na zakup nieruchomości, może to być stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, stan deweloperski jak również stan "pod klucz".

 

Nawet najpiękniejszy dom może nie spełnić pokładanych w nim nadziei, jeżeli zostanie wybudowany w niewłaściwym miejscu. Wybierając spośród setek ofert konkretną działkę, warto pomyśleć, jak będzie wyglądał dojazd do pracy, jak dzieci dotrą do szkoły, gdzie znajdują się sklepy, zakład opieki zdrowotnej czy komisariat policji i straż pożarna. Budując dom, chcemy zazwyczaj uciec od zgiełku miasta. Dlatego należałoby dowiedzieć się, czy w okolicy nie jest planowana uciążliwa inwestycja.

Wybór działki

Ważnym kryterium wyboru działki jest jej położenie względem tzw. mediów, czyli linii przesyłowych energii elektrycznej, gazu, wody, a także kanalizacji, gdyż odległość od mediów ma znaczący wpływ na koszt całej inwestycji. Przed przystąpieniem do wykonania projektu budowlanego należy uzgodnić warunki podłączenia mediów i ich eksploatacji. Wszystkie wstępne uzgodnienia wydawane są przez odpowiednie instytucje i urzędy. Uzgodnienia te będą jednocześnie załącznikami do projektu budowlanego. Jednak najważniejszą informacją, jaką należy uzyskać, jest ta, czy działka ma status budowlany. Zmiana przeznaczenia ziemi z rolnej na budowlaną (możliwa wyłącznie w ściśle określonych przypadkach) może zająć nawet kilka lat, a starania o uzyskanie takiej decyzji możemy podjąć dopiero, gdy zostaniemy właścicielami nieruchomości.

Plan zagospodarowania przestrzennego

Pierwszym krokiem do uzyskania pozwolenia na budowę powinno być sprawdzenie, czy istnieje plan miejscowego zagospodarowania terenu. Jeżeli nie ma takiego planu, należy wystąpić do urzędu gminy o wydanie tzw. warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. Wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uzyskasz w wydziale architektury urzędu gminy.

Zakup działki

Umowa nabycia każdej nieruchomości, a więc także działki, wymaga formy aktu notarialnego. Każda nieruchomość powinna mieć księgę wieczystą. Jeżeli działka nie jest wpisana do żadnej księgi wieczystej, nabycie jej wiąże się ze sporym ryzykiem. Księga wieczysta jest jawna i można ją przejrzeć w czytelniach sądów rejonowych prowadzących księgi wieczyste. Ponieważ znajduje się tam wiele istotnych dla nabywającego nieruchomość informacji, warto sporządzić odpis i udać się z nim do specjalisty. Księga wieczysta ma cztery działy. Podczas czytania księgi wieczystej szczególną uwagę należy zwrócić na działy trzeci i czwarty, które zawierają informacje o obciążeniach i ograniczeniach związanych z nieruchomością, czyli również hipoteki. Zakup nieruchomości wiąże się z przejęciem wszystkich związanych z nią obciążeń.

Projekt budowlany

Kompletny projekt budowlany składa się z dwóch części: projektu architektoniczno–budowlanego i projektu zagospodarowania działki. Urząd, który wydaje pozwolenie na budowę może zatwierdzić jedynie projekt opracowany i podpisany przez uprawnionego projektanta inżyniera budowlanego lub architekta. Zanim projektant przystąpi do pracy, należy mu dostarczyć tzw. mapę do celów projektowych. Jej opracowanie zleca się geodecie. Na podstawie pomiarów oraz dokumentacji sporządza on aktualny stan zagospodarowania działki.

Pozwolenie na budowę

Wniosek o zatwierdzenie projektu budowlanego i wydanie pozwolenia na budowę należy złożyć w wydziale nadzoru architektoniczno–budowlanego w urzędzie władzy samorządowej właściwym dla położenia działki. Do wniosku należy dołączyć szereg dokumentów. Są to:

  • projekt budowlany,

  • oświadczenie o prawie do dyspozycji nieruchomością na cele budowlane,

  • inne opinie i uzgodnienia wynikające z projektu budowlanego (zwykle są to uzgodnienia dotyczące przyłączeń mediów),

  • decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, gdy nieruchomość zlokalizowana jest na terenie, dla którego nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania terenu.

Urząd gminy lub starostwo powinni rozpatrzyć wniosek w ciągu dwóch miesięcy. Należy pamiętać, iż budowę można rozpocząć dopiero po uprawomocnieniu się decyzji, czyli 14 dni od doręczenia stronom pozwolenia na budowę. W ciągu dwóch lat od jego wydania należy rozpocząć roboty budowlane. Nie można też przerwać prac na dłużej niż 2 lata (informację tę można uzyskać z dziennika budowy, gdzie muszą być zapisywane wszelkie prace z nią związane).

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:




Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt