POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
1 604 PLN
Lokalizacja:

Rzeszów lokale sprzedaż, Aleja Powstańców Warszawy doskonała lokalizacja

Cena: 385 000 PLN
Numer identyfikacyjny: 1394


Powierzchnia całkowita(w m2): 74,

Opis:

Bardzo atrakcyjna oferta! Lokal na sprzedaż Proponujemy Państwu bardzo ciekawy lokal użytkowy na dużym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji.
Kompleks handlowy znajduje się na osiedlu Drabinianka przy aleji Powstańców Warszawy (Trasa nr4 Kraków-Przemyśl)
Lokal użykowy (doskonały np. pod kawiarenkę internetową) ma powierzchnię 74m2 oddany zostanie w stanie deweloperskim.
Termin oddania II kwartał 2012 roku

Cena: 385.000 zł - do negocjacji

 

Możliwość uzyskania atrakcyjnego kredytu już od 900 zł/mc, szczegółowe informacje w naszym biurze.

 

Pomagamy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem KREDYTU.
 

KUPUJĄCY nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. 

Deweloper wystawia fakturę VAT oraz udziela gwarancji.

Każda nieruchomość może stać się zabezpieczeniem kredytu. Również ta należąca do firmy (siedziba, magazyn itd.). Przedsiębiorcy muszą się jednak liczyć z gorszymi warunkami niż klienci indywidualni. Banki stawiają przed partnerami biznesowymi nieco wyższe wymagania. Optymistycznie nie nastraja również ilość formalności potrzebnych do załatwienia przy kredycie hipotecznym dla firm.

Podstawowy warunek, którego nie da się ominąć przy składaniu wniosku o kredyt, to staż firmy. Banki wprawdzie przedstawiają różne wymagania w tej kwestii, ale trudno spodziewać się otrzymania kredytu, kiedy przedsiębiorstwo działa na rynku zaledwie kilka miesięcy. Absolutne minimum dla większości kredytodawców to 6 miesięcy stażu. Popularne są jednak wymogi istnienia firmy od 12 miesięcy lub dwóch lat. Rekordzista nie udziela kredytu dla firm ze stażem poniżej 30 miesięcy!

 

Kredyt hipoteczny z założenia wymaga dokładnego udokumentowania osiąganych zarobków. Właściciele przedsiębiorstw muszą się liczyć z dużą ilością formalności z tym związanych. Niezbędne będzie przede wszystkim zeznanie finansowe oraz zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Banki dodatkowo wymagają rzetelnych informacji na temat obiektu finansowania, czyli nieruchomości.

Chcąc przyciągnąć klientów indywidualnych na kredyty hipoteczne, banki przygotowują liczne promocje. Obniżka marży, brak prowizji i inne udogodnienia. Dla firm rzadko przewiduje się taką ofertę. Przedsiębiorcy muszą się raczej zadowolić podstawowymi parametrami i szukać najlepszej propozycji wśród standardowych produktów polskich banków.

Kredyt hipoteczny dla firm nie jest zbyt popularny i stąd wynika jego trudna dostępność. Wprawdzie sytuacja wygląda lepiej niż jeszcze kilka lat temu, ale zarówno przedsiębiorcy, jak i banki preferują inne rozwiązania. Leasing czy kredyt inwestycyjny są duże częściej wybieranym produktem. Zaciągając kredyt hipoteczny na firmę, trzeba się liczyć z nieco większymi trudnościami, ale nie niemożliwymi do przebycia.


Tel. 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
biuro@broker.rzeszow.pl
Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lokale w rzeszowie

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt