POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
596 PLN
Lokalizacja:

lokale Rzeszów sprzedaż, 28 mkw handlowo - uslugowe nowe osiedle

Cena: 143 000 PLN
Numer identyfikacyjny: 1681Opis:

W naszej ofercie przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z zapleczem w stanie deweloperskim o powierzchni 27,97 m2 oraz o pasażu o powierzchni 7,74 m2 położony na osiedlu Staromieście w Rzeszowie.
Lokal znajduje się na parterze w 6-kondygnacyjnym budynku.

Standard wykończenia lokalu:
- posadzka - wylewka cementowa na izolacji akustycznej,
- ściany wewnątrz pomieszczeń z bloczków silikatowych o grubości 8 cm,
- na powierzchniach ścian i sufitów tynk cementowo-wapienny III kategorii,
- stolarka okienna – PCV z okleiną drewnopodobną,
- lokal z jednej strony wyposażony jest w okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej do 42 dB, spełniającej wymagania ekspertyzy,
- okna posiadają nawietrzaki higrosterowane.

Koszt miejsca postojowego w budynku wynosi:
26 000 zł brutto

cena: 5 100 zł/m2 netto, należy doliczyć podatek VAT

Nowoczesne rozwiązania. Projekt wykorzystania przestrzeni Osiedla Wisłok zakłada budowę około 1000 mieszkań w 7 wszechstronnie zaaranżowanych budynkach. To nowoczesność i wielkomiejska elegancja. W trosce o komfort i wygodę mieszkańców, projektując układ dróg wewnętrznych oraz zagospodarowanie terenów zastosowaliśmy innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Funkcjonalne i oryginalne dopełnienie stanowić będą prywatne tarasy widokowe o powierzchni od 25 do ponad 100 m². Twoje dzieci zyskają atrakcyjne miejsce do zabaw, a Ty unikalną przestrzeń do spotkań z przyjaciółmi.

Cisza i spokój – to wszystko dzięki zastosowaniu elementów konstrukcji ścian o podwyższonym współczynniku izolacyjności akustycznej. Twój spokój wzmocni dochodzący szmer pobliskiej rzeki.

 Miejsce dla Ciebie. W naszej ofercie zawierającej kilkanaście rodzajów mieszkań z pewnością znajdziesz swoją wymarzoną przystań. Usytuowane na kilku kondygnacjach mieszkania to zarówno małe kawalerki jak i dwupoziomowe apartamenty. Różnorodność i bogaty asortyment pozwolą Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Umożliwiamy także realizowanie własnych koncepcji aranżacji wnętrza. Stwórz projekt, a my go zrealizujemy.

Dla Twojego bezpieczeństwa. Cenisz sobie bezpieczeństwo Twoich bliskich? Zadbamy o nie. Stworzyliśmy dla Was bezpieczną przystań. Gwarancją Waszego bezpieczeństwa będzie niezawodny system zabezpieczeń.

 W trosce o Twoje niskie rachunki. Zainwestuj w nieruchomość o niskim koszcie eksploatacji. Osiedle Wisłok to budynki o najwyższej klasie energooszczędności, dzięki którym unikniesz dodatkowych kosztów i wysokich rachunków. Rozwiązania ograniczające zużycie energii oraz zdecentralizowany system ogrzewania zminimalizują koszty użytkowania.

 Komfort ponad wszystko. Świeże pieczywo o poranku, szybkie i wygodne zakupy w ciągu dnia? Jeśli tylko masz na nie ochotę. Lokale handlowo – usługowe takie jak apteka, delikatesy, kawiarnia czy salon fryzjerski usytuowane na parterze kilku budynków to rozwiązania, które zapewnią Ci wygodę i oszczędność czasu. 

Miejsce dla Twojego samochodzie. Miejsca parkingowe w garażach o wysokiej jakości nawierzchni to odpowiednie miejsce dla Twojego samochodu. Do dyspozycji każdego mieszkańca przeznaczyliśmy miejsce postojowe. Stały monitoring i system ochrony sprawi, że będziesz spokojny o swój samochód.

Komunikacja

Korzystny układ komunikacyjny.

2 minuty – tyle zajmuje przejazd samochodem do centrum miasta! Na przejście do głównej strefy (centrum miasta), w tym dworców PKS i PKP wystarczy około 10-15 minut. Na zwolenników miejskiej komunikacji czeka znajdujący się tuż przy Osiedlu przystanek MPK, który obsługuje najważniejsze linie.  W pobliżu inwestycji znajduje się szpital miejski, żłobek, liczne przedszkola oraz szkoły podstawowe i gimnazjum.

Infrastruktura

Bliskość miejsca zamieszkania z ważnymi ośrodkami i instytucjami jest  bezcenna. Zaoszczędzony na dojazdach czas można wykorzystać na wiele sposobów. Sąsiedztwo z pobliskim żłobkiem, przedszkolem, szkołą podstawową, gimnazjum oraz szpitalem miejskim pozwolą Ci się o tym przekonać.

Żłobek Nr 1 - ul. Piękna 18 (ok. 500 m)
 
Przedszkole Nr 15 - ul. J. Kochanowskiego 26 (ok. 1 km)
Przedszkole Nr 15 (filia) - ul. Podchorążych 3 (ok. 1 km)
Przedszkole Nr 16 - ul. J. Kochanowskiego 24 (ok. 1 km)
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza - ul. Bernardyńska 4 (ok. 2 km)
Szkoła Podstawowa Nr 2 - ul. A. Kamińskiego 12 (ok. 1,5 km)
Szkoła Podstawowa Nr 12 im. J. Przybosia - ul. Lwowska 17 (ok. 2,5 km)

Szkoła Podstawowa Nr 19 im. P. Skargi - ul. P. Skargi 3 (ok. 500 m)

Gimnazjum Nr 10 - ul. Partyzantów 10A (ok. 500 m)
 
Szpital Miejski Nr 1 im. Jana Pawła II - ul. Rycerska 4 (ok. 1 km)

Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, lokale na sprzedaż rzeszów,
zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Zgłoś ofertę | Kredyty | Kontakt