POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

nowe mieszkania Rzeszów, mieszkania bezczynszowe broker

Numer identyfikacyjny: 329Opis:

Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na to, czy uda nam się sprzedać mieszkanie, jest moment oględzin. Kiedy klient pierwszy raz przychodzi zobaczyć nieruchomość, musi ona zrobić na nim dobre wrażenie, gdyż ma to ogromny wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą kupna. Z tego względu należy bardzo starannie przygotować lokum, tak aby klient chciał w nim od razu zamieszkać

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Wyobraź sobie, że to Ty chcesz kupić mieszkanie, które na zdjęciach umieszczonych w ogłoszeniu wygląda olśniewająco, a jego cena jest naprawdę zachęcająca. Kiedy do niego wchodzisz, okazuje się jednak całkowicie zaniedbane, niechlujne i wygląda zupełnie inaczej niż to, jak sobie je wyobrażałeś. Rozczarowany, wychodzisz natychmiast i zaczynasz szukasz innego mieszkania.

Chciałbyś, żeby Twój klient poczuł się tak samo? Z pewnością nie, dlatego bardzo dobrze przygotuj lokum do pierwszej wizyty potencjalnego nabywcy. Pierwszym krokiem, jaki powinieneś poczynić, jest oczywiście dokładne posprzątanie mieszkania. Brudne okna, klejąca podłoga czy pajęczyny na ścianach mogą skutecznie odstraszyć klienta, dlatego pozbądź się wszelkich nieczystości i spraw, żeby wszystkie pokoje lśniły i pachniały – to nic nie kosztuje, a zyskać można naprawdę sporo.

Warto również pozbyć się z mieszkania różnego rodzaju niepotrzebnych rzeczy, które mogą świadczyć o niedbalstwie poprzedniego właściciela. W związku z tym warto dokładnie opróżnić szafki, wynieść stary telewizor, rower czy zwiędłe kwiaty z balkonu, tak aby potencjalny kupiec miał świadomość, że dbaliśmy o swoje cztery kąty.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt