POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
1 871 PLN
Lokalizacja:

atrakcyjny dom malowniczo położony w Bieszczadach, Ustrzyki Dolne,

Cena: 449 000 PLN
Numer identyfikacyjny: 3835Opis:

Piękna nietuzinkowa miejscowość o nazwie Ustrzyki Dolne, położona w regionie Bieszczad, słynąca ze stoickiego spokoju a zarazem z intratnego biznesu agroturystycznego. Opisywana nieruchomość to dom jednorodzinny usytuowany na obrzeżach tego zacnego miasta z pięknym tarasem widokowym na całą mieścinkę. Dom jest dwupiętrowy, podzielony na półpiętra co w zasadzie daje ciekawe rozmieszczenie pomieszczeń mieszkalnych. Powierzchnia użytkowa to 312 m2. Budynek został wybudowany w 2001 roku z  pustaka ceramicznego max  i ocieplony wełną mineralną.  W środku można zlokalizować 7 pokoi, dużych komfortowych od 15 m2 do 25 m2. Opisując dokładnie trzeba zacząć, iż cały dom jest w pełni podpiwniczony, 4 piwnice idealnie przystosowane na spiżarnię, kotłownię jak i miejsce do gromadzenia opału na zimę. Warto też podkreślić, że wielkość ich pozwala na zgromadzenie ca 30 mp opału stosowego co jest wystarczające na przeżycie jednej Bieszczadzkiej zimy. Idąc w górę, na pierwszej kondygnacji tzw. parterowej, mieści się duży garaż i pokój letni. Wyżej położenie znajdują toaletka, dwa przejściowe przedpokoje, kuchnia i duży 40 m2 pokój gościnny z przedstawionym na zdjęciu kominkiem oraz tarasem  balkonowym 15 m2. Powyżej znajduje się łazienka i 20 m2 pokój z tarasem balkonowym. Przemieszczając się wyżej trafiamy na toaletkę, garderobę i trzy pokoje 15 m2, 20 m2, 20 m2 i oczywiście taras balkonowy. Na ostatnim piętrze umieszczony jest pokój 25 m2. Dom jest pokryty blachą, na podłogach znajdują się parkiety, w łazience i kuchni płytki, stolarkę okienna drewniana w bardzo dobrym stanie, jest otynkowany tynkiem akrylowym, ogrodzony drewnianym płotem i obsadzony drzewostanem jak na załączonych zdjęciach. Powierzchnia działki to 5,74 ara. Możliwość ogrzewania węglem lub drzewem. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

 

Cena 449.000 zł do negocjacji

 

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Ogonowski
 785-773-443533 812 455
 biuro@broker.rzeszow.pl

BROKER Nieruchomości
 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 53A/201
budynek RESPAN, II piętro, lok. nr. 201
 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
 biuro@broker.rzeszow.pl
Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela

K R E D Y T O W A N I E

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa BEZPŁATNIE:

- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty  kredytu.
 
Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji
Zadzwoń i umów się na spotkanie

Gmina Ustrzyki Dolne to jeden z największych i najpiękniejszych regionów Podkarpacia a szczególnie Bieszczadów. Niepowtarzalne krajobrazy, bliskość natury, spokój i przestrzenie nie zakłócone obecnością człowieka przyiągają tu ludzi, którzy szukają uczucia swobody ,relaksu i wypoczynku. A zimą także tych, którzy uwielbiają uprawianie sportów zimowych, bo znajdują tu do tego świetne warunki naturalne i nowoczesną infrastrukturę. Dzięki śródgórskiemu położeniu i klimatowi, który sprawia, że śnieg utrzymuje się na tutejszych stokach bardzo długo, panują tu znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego, biegowego i turystyki narciarskiej. W samych Ustrzykach Dolnych znajdują się nowoczesne (kolejka krzesełkowa, sztuczne dośnieżanie) i oświetlone stoki narciarskie – na Gromadzeniu, Laworcie i Małym Królu, dzięki którym miasto nazwane jest „Zimową Stolicą Podkarpacia”. Na terenie gminy wyciągi narciarskie znajdują się jeszcze w Arłamowie i Ropience. Oprócz tras zjazdowych i snowbordowych istnieją w Ustrzykach Dolnych także trasy biegowe zaliczane do najlepszych w Polsce. Na okolicznych wzgórzach wyznakowanych jest 25 kilometrów szlaków spacerowych, fragment górskiego niebieskiego szlaku granicznego, 100 kilometrów tras rowerowych oraz szlak Śladem Szwejka. W pobliżu miasta stadniny koni umożliwiają uprawianie turystyki konnej, zaś ukształtowanie terenu sprzyja turystyce rowerowej. Dużą część powierzchni gminy zajmują lasy. Jest to mieszany starodrzew stanowiący część ogromnego kompleksu leśnego ciągnącego się od Słowacji po Ukrainę, a zarazem element otaczającego miasto od północy i wschodu Parku Krajobrazowego Gór Słonnych. Bogactwem tego regionu jest unikatowa historia tych ziem z zachowaną bogatą architekturą Sakralna i innymi zabytkami. Unikatowym XVIII- wiecznym zabytkiem jest Sanktuarium Maryjne w Jasieniu , w którym znajduje się kopia obrazu Matki Boskiej Bieszczadzkiej. Podobnie zachwyt budzi piękna XVIII –wieczna cerkiew w stylu bojkowskim w Równi. Niedaleko Ustrzyk Dolnych znajduje się Zalew Soliński stwarzający doskonałe warunki do uprawiania  sportów wodnych i wędkarstwa. Bardzo dobre warunki do uprawiania paralotniarstwa znajdują się na stokach gór okalających Ustrzyki Dolne. Ustrzyki Dolne siedzibą Międzynarodowego Ośrodka Naukowo-Dydaktycznego Bieszczadzkiego Parku Narodowego wzorowo urządzonym Bieszczadzkim Muzeum Przyrodniczym . Kolejny atut gminy to międzynarodowe przejście graniczne na Ukrainę znajdujące się w odległym zaledwie o 9 km od Ustrzyk Dolnych Krościenku. Tamtędy bardzo łatwo dostać się do Lwowa i dalej na Ukrainę czy na Węgry.

Mapka:
Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt