POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Rolety Rzeszów, żaluzje, moskitiery, Broker Rzeszow, montaż sprzedaż

Numer identyfikacyjny: 87Opis:
Rolety rzymskie zyskują obecnie coraz większą popularność ze względu na swoje wysokie walory estetyczne i użytkowe. Jest to system łączący w sobie cechy tradycyjnych zasłon lub firan i rolet, czyli godzący tradycję z nowoczesnością. Umiejętny dobór tkaniny może nadać niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu, od dziecięcego pokoju po eleganckie gabinety i biura. Zależnie od oczekiwań klienta roleta rzymska może spełniać funkcje typowo ozdobne, ale z powodzeniem sprawdza się w roli systemu zaciemniającego.
Rolety wykonywane są na indywidualne zamówienie, z różnych typów tkanin, także powierzonych przez klienta. Tkaninę można łatwo zdemontować z rolety do prania, co jest ważną cechą z punktu widzenia użytkownika. Sterowanie rolety odbywa się przy pomocy specjalnie zaprojektowanego i praktycznie bezawaryjnego mechanizmu łańcuszkowego lub prostszego mechanizmu zapadkowego działającego na tej samej zasadzie co mechanizm żaluzji. W obu przypadkach mechanizm rolety pozostaje niewidoczny gdyż zasłania go tkanina rolety mocowana do szyny sterującej taśmą rzepową.
Roletę rzymską można zamontować na wnękę okienną bądź drzwiową, a także na skrzydło okna lub drzwi metodą bezinwazyjną. W przypadku montażu na wnękę potrzebne miejsce na roletę to jakieś 25 - 30 cm aby zapewnić funkcjonalność drzwiom. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych uchwytów roleta może być zamontowana do ściany lub sufitu. Montaże zakupionych w naszej firmie rolet wykonujemy bezpyłowo.
 

Rolety zewnętrzne to bardzo skuteczny system zaciemniający zapewniający prawie całkowite zaciemnienie. Wykonane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, dzięki czemu ograniczają hałas i działają termoizolacyjnie: w lecie chronią przed nagrzaniem pomieszczenia, w zimie przed utratą ciepła.
Rolety zewnętrzne to skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem czy uszkodzeniem okna. Mogą także pełnić funkcję ruchomych ścianek działowych, zasłaniać wnęki, zabezpieczać wejścia do garaży czy pawilonów handlowych. Zależnie od powierzchni rolety i jej przeznaczenia stosujemy profile o wysokości: 39mm, 45mm, 52mm i 77mm.
Roletami zabezpieczającymi można sterować ręcznie, za pomocą mechanizmu korbowego z przekładnią, a także elektrycznie za pomocą sterownika klawiszowego lub radiowo za pomocą pilota.Dodatkowo stosuje się w roletach zamki w dolnej listwie zintegrowane z mechanizmem sprężynowym, a także rygle zabezpieczające przed wyłamaniem dolnej listwy rolety.
 
Rolety materiałowe to najpopularniejszy w tej chwili na rynku system zaciemniający. Różnorodność tkanin i systemów roletowych pozwala na instalację praktycznie na każdym oknie. Rolety występują w systemach wolnowiszących, a także w kasetach wykonanych z aluminium lub PCV w kolorach białym, brązowym, a także z okleiną drewnopodobną. Aktualnie stosowany mechanizm samohamujący znacząco podnosi bezawaryjność rolety i wygodę użytkowania.
Najpopularniejszy system roletowy to roleta w kasecie z prowadnicami montowana na skrzydło okna do listew przyszybowych. W przypadku nietypowych kształtów listwy przyszybowej, znacząco odbiegających od kąta prostego, można zastosować systemy z profilami dystansowymi z prowadnicami w kształcie litery U lub systemy wolnowiszące z prowadnicami aluminiowymi lub żyłkami prowadzącymi.
Część systemów roletowych można zamontować również bezinwazyjnie - na przyklejanych do powierzchni ramy przystawkach lub za pomocą uchwytów zaczepianych za górny profil skrzydła okiennego.
Tkaniny roletowe wykonywane są z różnego rodzaju tkanin impregnowanych co zapewnia im odporność na osiadanie i wnikanie kurzu. Impregnacja nie jest wodoodporna dlatego rolet nie należy moczyć i czyścić na mokro, większość suchych zabrudzeń jest możliwych do usunięcia za pomocą odkurzacza lub miękkiej gumki myszki.Obecnie w kolekcji posiadamy około 1000 tkanin roletowych różnych producentów z kraju i zagranicy. Dysponujemy tkaninami typowo dekoracyjnymi, gumowanymi, gładkimi i z fakturą oraz tkaninami niepalnymi.
 
Żaluzje to system zaciemniający z długimi tradycjami, który jednocześnie ma swoje stabilne miejsce na współczesnym, ciągle rozwijającym się rynku. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość płynnej regulacji natężenia światła. W ofercie naszej firmy mogą państwo znaleźć żaluzje różnego rodzaju:
żaluzje drewniane z lamelami szerokości 25mm i 50mm są szczególnie polecane do okien drewnianych i wnętrz gdzie dominują stylowe meble drewniane lub skórzane chociaż ciekawie prezentują się także we wnętrzach o nowoczesnej stylistyce,
żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 25mm i 16 mm polecane są wszędzie tam gdzie zależy nam na zaciemnieniu i w jakimś stopniu na izolacji termicznej; bogata paleta barw i rozwiązań technicznych pozwala na montaż żaluzji na większości typów okien i we wnętrzach o różnym charakterze,
żaluzje aluminiowe ISO 25mm i 16mm różnią się od innych systemów mechanizmem sterującym obsługiwanym za pomocą łańcuszka i maskownicą na górnej rynnie, żaluzje panelowe wykonane z tkanin impregnowanych rozpiętych między dwoma szynami mocowanymi np. do sufitu i podłogi; przeznaczone są do zasłaniania wnęk, wnęk okiennych, tworzenia ruchomych ścian w celu podzielenia pomieszczeń; różnorodność tkanin i faktur oraz funkcjonalność takich żaluzji są ciekawą propozycją dla osób, które chcą ciekawie zaaranżować wnętrze w nietuzinkowy i ekskluzywny sposób.
 
Plisy to najbardziej zaawansowany technicznie system zaciemniający. Jego główną zaletą jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie: trapez, trójkąt, półkole, koło. Plisy mogą funkcjonować równie dobrze w pionie, jak i w poziomie, czyli można je zamontować na standardowych oknach i na oknach dachowych. Prosty mechanizm i sposób montażu zapewnia plisom stosunkowo wysoką trwałość i bezawaryjność. Konstrukcja plisy zapewnia jej przyleganie do ramy okna w przypadku okien uchylnych, co chroni przed różnego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami.
 
Obsługa plisy odbywa się za pomocą uchwytu na profilu ograniczającym materiał lub systemu sznurkowo - zapadkowego. Oprócz systemu umożliwiającego zasłanianie dowolnego fragmentu okna wykonujemy systemy jednofunkcyjne - zaciągane jedynie od dołu do góry lub od góry do dołu, a także z dwoma tkaninami zróżnicowanymi np. kolorystycznie lub pod względem właściwości zaciemniających.
 
Plisy wykonywane są ze specjalnie impregnowanych tkanin, odpornych na wnikanie kurzu i wilgoć. Można je czyścić na mokro w kąpieli wodnej. Plisy polecane są do zasłaniania dużych przeszklonych powierzchni, np. ogrodów zimowych czy okien wieloskrzydłowych. Umożliwiają precyzyjną regulację dostępu światła dzięki zastosowanym zaawansowanym rozwiązaniom technicznym. Do plis można zastosować również sterowanie elektryczne obsługiwane włącznikiem klawiszowym lub pilotem co pozwala zasłaniać trudno dostępne okna.
 
Profil plisy występuje w pięciu kolorach: białym, srebrnym, beżowym, brązowym i jasnobrązowym (złoty dąb).

Obecnie posiadamy w swojej kolekcji około 120 różnych tkanin zróżnicowanych pod względem faktury, właściwości zaciemniających i kolorystyki.

 

Moskitiery to bardzo skuteczny środek zapobiegający przedostawaniu się do wnętrza pomieszczeń nie tylko owadów, ale także pyłków roślinnych i kurzu. Jednocześnie nie ograniczają znacząco przepływu powietrza. Prawidłowo zamontowane nie utrudniają obsługi okna. Szczególnie polecane są do pomieszczeń sypialnianych i o przeznaczeniu gastronomicznym.
 
Warto pamiętać, że moskitiery mogą znacząco przedłużać żywotność tkanin roletowych i verticalowych. Umiejętna konserwacja zapewnia, że moskitiery mogą być inwestycją na długie lata. Przed sezonem zimowym moskitiery należy zdemontować i przechowywać w suchym miejscu. Można je myć w delikatnych detergentach i letniej wodzie.
 
 
Istnieją różne rodzaje moskitier o różnym przeznaczeniu:
 
EKRANY STAŁE czyli moskitiery ramkowe - wykonane są z profili aluminiowych z naciągniętą siatką, przeznaczone zwłaszcza do okien plastikowych, sposób montażu i demontażu jest bardzo prosty, tak, że użytkownik może samodzielnie zdemontować moskitierę przy myciu okna lub przed sezonem zimowym. Profile do moskitier ramkowych występują standardowo w kolorze białym lub brązowym, a także z okleiną drewnopodobną w kilku popularnych kolorach (mahoń, złoty dąb, orzech, wiśnia, sosna).
 
MOSKITIERY DRZWIOWE - wykonane w rozmiarze nieco większym niż światło otworu drzwiowego ze wzmacnianego profilu aluminiowego z naciągniętą siatką; montowane na zawiasach z samozamykaczem lub przesuwne z mechanizmem podobnym w sposobie działania do drzwi przesuwnych.
 

MOSKITIERY ZWIJANE - to rodzaj rolety zewnętrznej z systemem sprężynowym gdzie zamiast tkaniny zamontowana jest siatka; możliwy jest montaż na otworze okiennym lub drzwiowym; zwijane w pionie lub poziomie; polecane w sytuacji braku miejsca na skrzydło drzwi moskitierowych lub potrzebę pełnej funkcjonalności okna

Verticale czyli żaluzje pionowe popularne zwłaszcza biurach nie tylko chronią przed nadmiarem światła czy ciekawskim spojrzeniem ale dodają wnętrzu elegancji. Tkaniny z których wykonane są lamele są impregnowane co chroni przed kurzem, posiadają atesty higieniczne, a niektóre atesty niepalności. Możliwy jest montaż na wysięgnikach do ściany i do sufitu, także podwieszanego. Na specjalne zamówienia wykonujemy verticale skośne i z tkaniny zwężanej ze 127mm szerokości do 89mm.

 

Mapka:
Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt