POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

agencje nieruchomości rzeszów broker, biuro obrotu nieruchomościami w rzeszowie

Numer identyfikacyjny: 23Opis:

Mieszkania Rzeszów Nowe Miasto na sprzedaż .

Dwustronne mieszkanie w wieżowcu w miejscowości Rzeszów w dzielnicy Nowe Miasto.

Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na panoramę miasta. Standard wykończenia: ściany w pokojach i przedpokoju - gładź, ściany w kuchni, łazience i WC - glazura; Podłogi w pokojach i przedpokoju - parkiet, podłogi w kuchni - wykładzina PCV, podłogi w łazience i WC - terakota; rodzaj okien - PCV. Mieszkanie po generalnym remoncie: wymiana instalacji wewnętrznych (wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej), odnowienie wszystkich pomieszczeń, wymiana okien (2002r).
Wyposażenie oferowane w cenie: w kuchni - komplet szafek kuchennych, kuchenka gazowo-elektryczna (AMICA), okap kuchenny (AMICA), stół, taborety, lodówka (ARDO); w pokoju - segment mebli, stół, osiem krzeseł tapicerowanych, kanapa (rozkładana); w przedpokoju - szafa (2,10m długości, 0,60m głębokości), szafka. Inne elementy wyposażenia - do uzgodnienia.

Szanowni Państwo!


Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych Alior Bank przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności. Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNE:
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredy

Zapraszamy na spotkanie z pracownikami naszego biura
codziennie w godzinach 9 - 17  przy ulicy Targowa 2a
Pełna oferta Biura BROKER na stronie:
http://www.broker.rzeszow.pl

Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości oraz uczestniczymy w systemie wymiany ofert pomiędzy pośrednikami w ramach Podkarpackiego Banku Nieruchomosci.
Podkarpacki Bank Nieruchomości to system wymiany ofert pomiędzy pośrednikami, który działa od 1 stycznia 2003 r.
Dla klientów mających nieruchomość do sprzedania lub wynajęcia system nasz jest sporym udogodnieniem - zgłaszając ofertę do wybranego pośrednika jest ona oferowana przez pozostałych. Zwiększa to znacznie szansę na szybszą sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Zalecamy, aby swoją ofertę zgłaszać do wybranego biura na zasadach wyłączności.
W ramach PBN działają przede wszystkim firmy z Rzeszowa i okolic a zasięg naszego działania obejmuje teren województwa podkarpackiego. Pośrednicy uczestniczący w systemie spełniają wymogi regulaminowe tj. przestrzegają przepisów prawa, posiadają licencje zawodowe, są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej - co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dla klienta.
Zachęcamy do zlecania nam sprzedaży nieruchomości na zasadach wyłączności, co pozwala zorganizować profesjonalną promocję oraz umożliwia zaangażowanie optymalnych środków finansowych przeznaczonych na jak najszerszą i najskuteczniejszą reklamę Państwa nieruchomości.
 


BROKER Nieruchomości
35-064 Rzeszów
17 852 47 67 / kom. 601-538-400
mieszkania na sprzedaż rzeszów nowe miasto, Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, nieruchomości rzeszów, zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mieszkania w rzeszowie

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt