POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

mieszkania sprzedaż Rzeszów Nowe Miasto Broker Podwisłocze, rzeszowiak

Podwisłocze

Numer identyfikacyjny: 49


Piętro: 10,
Liczba pięter budynku: 10,
Forma własności: Pełna własność,
Ilość pokoi: 3 pokoje,
Stan Mieszkania: wysoki standard,
Stan Instalacji: po wymianie,
Okna: nowe plastikowe,
Balkon: loggia,

Opis:

mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie - Mieszkanie 3 pokojowe,jasne, dwustronne z loggią, łazienka i wc osobno, komfortowe z klimatyzacją, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, po generalnym remoncie, wymienione intalacje, kuchnia zabudowana z płytą indukcyjną, w przedpokojach i sypialni tynki japońskie, szafa lustrzana Komandor, do mieszkania należy piwnica i pom. gospodarcze na półpiętrze. W okolicy sklepy, szkoły, uczelnie, przedszkola, basen,

Cena 560.000 zł

Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na to, czy uda nam się sprzedać mieszkanie, jest moment oględzin. Kiedy klient pierwszy raz przychodzi zobaczyć nieruchomość, musi ona zrobić na nim dobre wrażenie, gdyż ma to ogromny wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą kupna. Z tego względu należy bardzo starannie przygotować lokum, tak aby klient chciał w nim od razu zamieszkać. Najważniejsze jest pierwsze wrażenieWyobraź sobie, że to Ty chcesz kupić mieszkanie, które na zdjęciach umieszczonych w ogłoszeniu wygląda olśniewająco, a jego cena jest naprawdę zachęcająca. Kiedy do niego wchodzisz, okazuje się jednak całkowicie zaniedbane, niechlujne i wygląda zupełnie inaczej niż to, jak sobie je wyobrażałeś. Rozczarowany, wychodzisz natychmiast i zaczynasz szukasz innego mieszkania. Chciałbyś, żeby Twój klient poczuł się tak samo? Z pewnością nie, dlatego bardzo dobrze przygotuj lokum do pierwszej wizyty potencjalnego nabywcy. Pierwszym krokiem, jaki powinieneś poczynić, jest oczywiście dokładne posprzątanie mieszkania. Brudne okna, klejąca podłoga czy pajęczyny na ścianach mogą skutecznie odstraszyć klienta, dlatego pozbądź się wszelkich nieczystości i spraw, żeby wszystkie pokoje lśniły i pachniały – to nic nie kosztuje, a zyskać można naprawdę sporo.

Warto również pozbyć się z mieszkania różnego rodzaju niepotrzebnych rzeczy, które mogą świadczyć o niedbalstwie poprzedniego właściciela. W związku z tym warto dokładnie opróżnić szafki, wynieść stary telewizor, rower czy zwiędłe kwiaty z balkonu, tak aby potencjalny kupiec miał świadomość, że dbaliśmy o swoje cztery kąty.

W miarę możliwości można odnowić mieszkanie, malując ściany, naoliwiając skrzypiące drzwi i okna, wymieniając zużyte żarówki czy naprawiając wszystkie inne ewentualne usterki. Koszt takiego przedsięwzięcia nie jest duży, a zysk, jaki może przynieść, znacząco go przewyższa.

Warto również usunąć wszelkie prywatne rzeczy, które negatywnie wpływają na klienta, sprawiając, że czuje się w mieszkaniu nieswojo, jako ktoś obcy, kto znajduje się na terenie innych osób. W związku z tym należy pozbyć się kapci z przedpokoju, zdjąć zdjęcia rodzinne ze ścian czy usunąć znajdujące się na lodówce malunki zrobione przez dzieci.

Podczas wizyty potencjalnego nabywcy należy zadbać o to, aby mieszkanie było jak najlepiej oświetlone, ponieważ światło pozytywnie wpływa na samopoczucie i nastrój każdego z nas. Podsumowując, jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie na kliencie, przygotujmy mieszkanie w taki sposób, aby wiedział, że o nie dbaliśmy.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt