POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

mieszkanie do wynajecia Rzeszów, broker

Numer identyfikacyjny: 720


Piętro: 3,
Liczba pięter budynku: 4,
Ilość pokoi: 2 pokoje,
Okna: nowe plastikowe,
Balkon: balkon,

Opis:

Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Krakowska Południe usytuowane na III piętrze w niskim, pięcioletnim bloku przy ulicy Zbyszewskiego, powierzchnia 63m, dwa niezależne pokoje, balkon, jasna kuchnia, łazienka z wc, pełne AGD. Cena: 1 600 zł + media.

Jak urządzić mieszkanie pod wynajem

Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania na wynajem, zastanów się jak zaaranżować i wyposażyć lokal, aby szybko znalazł najemcę po korzystnej dla Ciebie cenie. Nietrudno zauważyć, że niektóre mieszkania zaoferowane do wynajmu bardzo szybko znajdują najemcę. W czym może tkwić sekret sukcesu? W lokalizacji? Na pewno też – szerzej pisałam o tym w artykule „Kupowanie mieszkania pod wynajem”. Co jeszcze może gwarantować sukces? Odpowiednie przygotowanie mieszkania pod potrzeby najemcy.

Urządzając mieszkanie pod wynajem zastanów się jakiego klienta szukasz. Jeżeli nastawiasz się na kadrę menedżerską warto wykończyć mieszkanie w wysokim standardzie, jeżeli planujesz wynająć mieszkanie studentom – nie mają oni zazwyczaj zbyt wysokich wymagań. Wiele elementów pozostaje wspólnych. Należą do nich:

  • funkcjonalność, korzystne rozplanowanie przestrzeni

Właściwe rozplanowanie przestrzeni pozwoli stworzyć ergonomiczne, wygodne dla użytkownika wnętrze.

  • kolorystyka mieszkania

Kolory w mieszkaniu powinny być neutralne i stonowane – takie mieszkanie podobają się wielu ludziom oraz tworzą pozytywne pierwsze wrażenie. Jasne ściany optycznie powiększają przestrzeń, ciemne sprawiają, że pomieszczenia wydają się mniejsze. Dzięki zróżnicowanej intensywności kolorów możesz poprawić proporcje niektórych pomieszczeń.

Jeśli zaryzykujesz nieco ostrzejsze barwy – możesz wyeliminować w ten sposób część potencjalnych najemców, których razić będą takie kolory we wnętrzu.

  • wyposażenie mieszkania

Urządzona kuchnia i łazienka wraz z niezbędnymi sprzętami (takimi jak pralka, lodówka etc.), to już w dzisiejszych czasach standard. Wielu klientów życzy sobie całkowitego wyposażenia mieszkania (łącznie ze sztućcami, talerzami itd.).

Jeżeli nie masz kompletnie wyposażonego lokalu, zaznacz w ofercie, że możesz negocjować dodatkowe wyposażenie mieszkania.

  • materiały wykończeniowe

Nie warto oszczędzać na materiałach użytych do remontów i wykończenia mieszkania, ponieważ może się okazać, że przy zmianie najemcy konieczny będzie kolejny remont.

Sukces odnoszą ci właściciele mieszkań, którzy przy urządzaniu mieszkania kierują się gustami i potrzebami najemców.

Jeżeli wszystko w mieszkaniu współgra i tworzy harmonijną całość – tworzy to dobre wrażenia i sprawia, że potencjalny najemca dobrze się czuje w takim wnętrzu.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt