POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
6 PLN
Lokalizacja:

tanie mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie, mieszkania wynajem rzeszów

Cena: 1 400 PLN
Numer identyfikacyjny: 735


Ilość pokoi: 2 pokoje,

Opis:

Do wynajęcia mieszkanie usytuowana na IV piętrze w nowym bloku przy ulicy Kwiatkowskiego, 48m, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, taras, mieszkanie umeblowane, pełne AGD, miejsce postojowe. Cena: 1 400 zł/m-c + prąd, jednomiesięczna kaucja zwrotna. Istnieje możliwość wynajęcia garażu 150 zł / m-c.

Oferta wstrzymana !

Nieusuwalne są również uszkodzenia mechaniczne okien i szyb. Należy wypatrywać zwłaszcza takich uszkodzeń, które powstały już na budowie, np. śladów po iskrach ze spawarek lub szlifierek. Do takich uszkodzeń może dojść w czasie montażu balustrady na balkonie. Gdy robotnicy pracują blisko nieosłoniętego okna, iskry mogą stopić szkło i spowodować wgłębienia w szybach.

Pęknięcia szkła i tzw. wtrącenia ciał obcych dyskwalifikują okno i wymagają jego wymiany. Płytsze rysy na szkle można usunąć, szlifując je, głębsze i dłuższe wymagają wymiany szyb. Według norm maksymalne wychylenie ościeżnicy okiennej nie może przekraczać 2 mm na każdym metrze wysokości okna i 3 mm na całej jego długości.

Parapety powinny być poziome wzdłuż i mieć lekki (2-3 mm) spadek do wewnątrz, zaokienne zaś - na zewnątrz. Powinny być zamontowane na podkładzie z zaprawy lub pianki montażowej, aby zapobiec bębnieniu deszczu.

Najprostszy "test drzwiowy polega na ich otwarciu i zamknięciu. Zasada jest taka: otwarte powinny pozostać w takim położeniu, w jakim je ustawiliśmy. Chyba że są wyposażone w samozamykacze. Należy poszukać śladów ewentualnych otarć: zdartego lakieru lub farby ze ściany. Nowoczesne okucia pozwalają wyregulować pewne niedoskonałości.

Drzwi zewnętrzne nie powinny być węższe niż 90 cm. Próg - nie wyższy niż 20 mm. Minimalna szerokość drzwi wewnętrznych to 80 cm; nie powinny mieć progów.

Balkon, loggia, balustrada

Oglądanie balkonu (loggii, tarasu) najlepiej zacząć od balustrady. Zwykle jest wykonana z malowanej stali i często widać już na niej pierwsze ślady rdzy. Należy wyłapać te miejsca, gdzie zbiera się woda, przyjrzeć się połączeniom balustrady ze ścianą i posadzką.

Gres na balkonie powinien być ułożony z przynajmniej półtoraprocentowym spadkiem na zewnątrz (lub do kratki ściekowej). Spadek nie może być jednak zbyt duży, bo wszystko będzie z balkonu zjeżdżało.

Miejsce postojowe w hali garażowej, piwnica

Stanowiska parkingowe trzeba dokładnie obejrzeć, a także zmierzyć - ich wymiary powinny wynosić co najmniej 2,5 m na 5 m. Usterki mogą utrudnić prawidłowe ich użytkowanie. W najlepszym razie może nas razić krzywo i niechlujnie namalowany numer miejsca postojowego. W najgorszym - łuszcząca się posadzka, obłażąca farba, kałuże wody z topniejącego śniegu, które nie znajdują odpływu, lub źle zamykające się drzwi do pomieszczenia gospodarczego, nieruchomosci rzeszów

 

Mapka:
Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt