POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Rolety Rzeszów żaluzje moskitiery markizy plisy, montaż sprzedaż

Numer identyfikacyjny: 76Opis:

Rolety i żaluzje

Firma BROKER od początku powstania zajmuje się kompleksową dekoracją okien. W naszej firmie można zamówić: pomiar, bezpłatną wycenę, montaż oraz otrzymać poradę.

Już teraz zaplanujcie Państwo wystrój okien w swoim mieszkaniu lub biurze. Na tej stronie doradzamy jak samodzielnie lub za pośrednictwem naszych specjalistów wykonać i zamówić wszystkie osłony okienne. Nasi pracownicy podpowiedzą jakie wybrać materiały oraz który wyrób będzie najodpowiedniejszy do rozpatrywanego wnętrza. Pamiętajcie Państwo, że odpowiednio dobrane rolety materiałowe lub żaluzje wprowadzą właściwy, przytulny klimat i podkreślą charakter wnętrza.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla swoich okien. Każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie:

Oferujemy doradztwo i montaż:

Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania moskitiery okna na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy sprawia, że zamontowana moskitiera na okna podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiery okienne wykonane są z najwyższej jakości aluminium.

Moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonane są ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym i złotym dębie. Moskitiery do drzwi wypełnione są siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarną. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości płytą z poliwęglanu. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

Zadbaj o moskitiery okienne i drzwiowe w swoim domu chroń bliskich i siebie przed i intruzami.

siatki przeciw owadom Od kilku lat pod nazwą naszej firmy kryją się wysokiej jakości, przyjazne środowisku siatki przeciw owadom, tzw. moskitiery. Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują niespotykaną i najwyższą jakość wyrobów w tej branży. Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach. Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Dostępne w dwóch podstawowych kolorach- białym i brązowym. Na życzenie realizujemy kolory z palety "RAL". Malowane i utwardzane piecowo powłoki lakiernicze nie tracą koloru, nie pękają, nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń) , co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza. Nasz produkt to nowość na rynku, ponieważ do wypełnienia drzwi używamy wybraną przez Państwa dowolną tkaninę (zamiast lustra czy płyty meblowej). Duży wybór materiałów, umożliwia nową i ciekawą aranżację wnętrz. Z łatwością dobiorą Państwo tkaninę pod kolor ścian, mebli lub zasłon Waszego mieszkania czy biura. Łatwa wymiana materiału pozwala na nowo skomponować wnętrze, gdy zmienią się np. meble czy kolor ścian.

 

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt