POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

rolety żaluzje moskitiery Rzeszów Broker sprzedaż montaż , Rzeszów Rejtana

Numer identyfikacyjny: 77Opis:

Rolety żaluzje, moskitiery, czyszczenie i pranie verticali w Rzeszowie żaluzje pionowe roletki materiałowe

Firma  BROKER od początku powstania zajmuje się kompleksową dekoracją okien. W naszej firmie można zamówić: pomiar, bezpłatną wycenę, montaż oraz otrzymać poradę, W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: rolety materiałowe, system Dzień-Noc, system panel-track, plisy, markizy, rolety zewnętrzne, moskitiery, zasłony koralikowe i girlandy, rolety bambusowe, karnisze drewniane i metalowe, wycieraczki. Oferujemy również komponenty do produkcji rolet.

Już teraz zaplanujcie Państwo wystrój okien w swoim mieszkaniu lub biurze. Na tej stronie doradzamy jak samodzielnie lub za pośrednictwem naszych specjalistów wykonać i zamówić wszystkie osłony okienne. Nasi pracownicy podpowiedzą  jakie wybrać materiały  oraz który wyrób będzie najodpowiedniejszy do rozpatrywanego wnętrza. Pamiętajcie Państwo, że odpowiednio dobrane rolety materiałowe lub żaluzje wprowadzą właściwy, przytulny klimat i podkreślą charakter wnętrza.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla swoich okien. Każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie:

Rolety wolnowiszące

Rolety dostępne są w rozmiarach:

Szerokość: od 30 cm do 250 cm
Wysokość: 170 cm standard

roleta balkonowa:

Szerokość: 90 cm
Wysokość: 230 cm

Roleta wolnowisząca może być montowana do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

Dostępne są w ponad stu materiałach w dwunastu kolekcjach o różnorodnej fakturze i kolorystyce.

 Oferujemy doradztwo  i  montaż:

Moskitiery Ramkowe okienne. W moskitierach tych ramka wykonana jest z profili PVC lub aluminiowych, na którą naciągnięta jest siatka. Wykonuje się ją na konkretny wymiar. W większości okien montuje się moskitiery z profili z kołnierzem, które utrzymują ją za pomocą sprężystych uchwytów obrotowych zakładanych na ościeżnicę okna dzięki czemu unikamy wiercenia w niej dziur. W pozostałych rodzajach okien można zamontować moskitiery z profilem bez kołnierza- mocowane są za pomocą magnesów lub przykręcane do ościeżnicy na stałe. Ramkowe drzwiowe. Wykonane z profili aluminiowych. Tworzą dodatkowe drzwi, które otwierają się na zewnątrz. Dostępne w dwóch wersjach: - z zawiasami samozamykającymi- otwierają się po delikatnym pchnięciu, po czym automatycznie się zamykają

- z zawiasami stałymi - trzeba je samemu otworzyć oraz zamknąć; w pozycji zamkniętej utrzymują je magnesy Dostępne są również przesuwne drzwi moskitierowe ramkowe. Mogą mieć jedno lub dwa skrzydła rozsuwane na boki. Efektowne lecz rzadko stosowanie ze względu na ilość miejsca potrzebną na przesunięcie skrzydła/skrzydeł moskitiery.Rolowane okienne. Przypominają rolety w kasecie, lecz zamiast tkaniny znajduje się tam siatka przeciw owadom. Wyposażone są w mechanizm sprężynowy do zwijania siatki. Siatka przesuwa się w aluminiowych prowadnicach, dzięki użyciu w nich odpowiednich szczotek zapewniają moskitierze szczelność. Po rozsunięciu siatkę mocuje się do uchwytów zamontowanych w dole prowadnic. Moskitiery rolowane montuje się na stałe na zewnątrz, do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ościeżnicy okna. Natomiast moskitiery do okien dachowych, montuje się wewnątrz pomieszczenia do wnęki okiennej.

Rolety w kasetach produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta.

Dostępne są dwa rodzaje kaset - standard i mini.

Dokładna instrukcja pomiaru rolet w kasetach oraz informacja o dostępnych szerokościach i maksymalnych długościach znajduje się w zakładce pliki do pobrania.

Rolety dostępne są w rozmiarach:

Szerokość: od 30 cm do 150 cm
Wysokość: 170 cm standard

Wykonujemy każdy wymiar z tego zakresu, a ponadto niestandardowe długości

Największą zaletą mini rolet jest prostota montażu, są zakładane na uchwytach bezpośrednio na skrzydło okna. Bogaty wybór materiałów jest uzupełnieniem wyjątkowej oferty

Uwaga! Haczyki mocujące do mini rolet przystosowane są do standardowych okien PCV o szerokości profilu do 16mm.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt