POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
3 PLN
Lokalizacja:

mieszkania dla studentów tanio w Rzeszowie, wynajem rzeszów

Cena: 700 PLN
Numer identyfikacyjny: 790


Piętro: 3,
Liczba pięter budynku: 10,
Wysokość czynszu: 800,
Ilość pokoi: 2 pokoje,
Okna: nowe plastikowe,
Głośność: umiarkowanie ciche,

Opis:

Do wynajęcia mieszkanie na III piętrze w bloku na Osiedlu Sportowa, powierzchnia 30.50m, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, mieszkanie umeblowane, sprzęt AGD: kuchenka, lodówka, pralka.

Idealna lokalizacja, pełna infrastruktura, w pobliżu Uczelnie, miejsca postojowe przed blokiem.

Cena: 700 zł + czynsz 200 + media, jednomiesięczna kaucja zwrotna w wysokości 1 000 zł.

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

OFERTA WSTRZYMANA !

Jeśli podejmiemy już poważną decyzję i zdecydujemy się na kredyt hipoteczny, który sfinansuje nasze marzenie o własnym mieszkaniu czy domu, czeka nas długa droga do finalizacji. Przede wszystkim będziemy musieli znaleźć interesujące nas oferty w banku i wybrać te oferujące najkorzystniejsze kredyty hipoteczne. Ale to dopiero początek drogi.

Gdy będziemy mieli już adresy interesujących kredytodawców, przed wybraniem się na rozmowę z bankierami potrzebne będzie przygotowanie. I bynajmniej nie chodzi tutaj o przygotowanie merytoryczne, ale o niezbędne dokumenty, żeby otrzymać kredyt hipoteczny. Już na tym etapie czeka nas nie mało pracy, bo z pewnością zbierze nam się cała teczka potrzebnych druków. Druki bankowe powinniśmy otrzymać w placówce banku. Są to niezbędne wnioski, które przedkłada każdy, kto decyduje się na kredyt hipoteczny.

Następnie potrzebne będą wszelkie dowody naszej tożsamości.Z reguły nie wystarczy jedynie dowód osobisty, a potrzebny będzie jeszcze jeden dokument, na przykład paszport lub prawo jazdy. Bank dla którego kredyty hipoteczne są głównym źródłem pewnego dochodu, po prostu musi zabezpieczyć się w ten sposób przed oszustami i naciągaczami.

 

Dodatkowo, jeśli będziemy starać się o dopłatę do kredytu, potrzebny będzie akt małżeństwa (jeśli dotyczy naszej sprawy), ewentualnie jakieś zaświadczenie o tym, że samotnie wychowujemy dziecko, a także potwierdzenie naszego Numeru Identyfikacji Podatkowej. Nie bez znaczenia w przypadku, gdy chcemy zaciągnąć kredyt hipoteczny, jest też umowa o rozdzielności majątkowej.

Więcej zachodu czeka obcokrajowca, na stałe przebywającego w kraju. Będzie on musiał, oprócz dwóch dokumentów tożsamości, okazać potwierdzenie o stałym pobycie oraz raport kredytowy z odpowiedniego w swoim rodzimym kraju organu (czy spłacał/spłaca kredyty hipoteczne itp).

Oprócz wyżej wymienionych dokumentów, potrzebne będzie jeszcze zaświadczenie o osiąganych przez nas zarobkach. Jeśli pracujemy na umowę o pracę, to trzeba przedłożyć zaświadczenie o zarobkach. Natomiast w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, potrzebne będą dokumenty to potwierdzające oraz zaświadczenia o niezaleganiu z opłacaniem składek ZUS i podatków.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt